BulutGYM Üye Uygulaması

Markalı Mobil Uygulama

İşletme adı, logosu ve kurumsal renkleri ile işinize özel mobil uygulamanız Apple Store, Google PlayStore ve Huawei App Store mağazalarında yayında!

Kurumsal uygulamanız ile işletme prestijinizi yükselterek üyelerinizle etkileşiminizi kolayca arttırabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı yapısı ile süreç yönetiminizi profesyonelleştirebilirsiniz.


Mobil Uygulama Özellikleri

Blog ve Haber Yönetimi

Uygulamanızda duyuru ve haberlerinizi yayınlayabilirsiniz. Ana ekrandaki banner bölümünde ana kampanyalarınızı tanıtabilir, tıklandığında detayların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitmen Profilleri

Uygulama içerisinde eğitmen ve ders detay sayfaları oluşturabilirsiniz. Rrezervasyon alırken ders ve eğitmen bilgilerinin yeni sayfalarda görüntülenmesini sağlayarak etkileşimi arttırabilirsiniz.

Online Ders Yönetimi

BulutGym Zoom ile entegre çalışır. Online açtığınız derslere uygulama içerisinden rezervasyon yapılabilir ve tek tıkla zoom dersine katılınabilir.

Abonelik Satın

Üyeleriniz uygulama içerisinde satışa açtığınız abonelikleri görüntüleyerek kredi kartları ile anında satın alabilirler. Biz iletişimi ortadan kaldırırken siz derslerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Turnike Geçiş Sistemi

Uygulama içerisinden QR kod göstererek turnikelerden temassız ve hızlıca geçiş sağlanabilmektedir. Ayrıca üyeleriniz işletmeye giriş çıkışlarını ve spor istatistiklerini görüntüleyebilmektedir.

Kurumsal Prestij

İşletmeniz logonuz ile üyenizin telefon ekranında. Tek tıkla ulaşılabilir olarak akıllarda kalın. Bu sayede abonelik geri dönüşümlerini ve yeniden satışları arttırın!

Kullanmaya Başlayın
Bulutgym koş üye app spor salonu uygulaması

BulutGYM KOŞ

Ücretsiz!

Yönetiminiz bilgisayarınızla sınırlı kalmasın. Üyeleriniz mobil şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak hızlıca rezervasyon oluşturabilir QR ile turnikelerden geçebilirler. Ayrıca profil detaylarına, harcama ve ödemelerine, programlarına ve diğer detaylara bakabilirler.

Kredi kartı ile abonelik yenileme ve ödeme işlemleri de çok kolay.


Rezervasyon

Ajandanızdan üyelerinizin rezervasyon yapmasını sağlayın. Kredili abonelikleri rezervasyon sistemi ile yönetin

Kredi Kartlı Ödeme

Abonelik seçeneklerinizi satışa çıkartın. Kredi Kartı ile mevcut aboneliğin ödemesi yapabilir ya da yenilenebilir.

Programlar

Üyeleriniz Beslenme Programı, Çalışma Programı ve sağlık durumlarına anında erişim sağlayabilir.

Eğitmen Profilleri

Üyeleriniz eğitmenlerinizin profillerine, verdikleri derslere, ders programlarına ve ajandalara kolayca erişebilir.

Etkileşime Geçin

Müşteri sadakati önemlidir. Kendinizi müşteriye hatırlatmak da. Aboneliği bitmek üzere olan üyelerinizi kontrol ederek üyeliklerini yenilemelerini sağlamak, geri dönüş oranlarını arttırmak BulutGYM ile çok kolay.

Fiyatlara Göz atın
gym icon